Elle tutulan bir yatırım göremiyoruz !

Ana Sayfa » Haberler » Elle tutulan bir yatırım göremiyoruz !

Kastamonu eski milletvekili Emin Çınar, Merkez İlçe kongresinde hem AK Partili milletvekillerini hem de üstü kapalı Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı eleştirdi.
18 ilçede kongrelerin tamamlandığını, 19’uncu kongreyi merkez ilçede yaptıklarını söyleyen 24 ve 25’nci Dönem Milletvekili Emin Çınar, kongrelerin MHP’nin geleceği açısından hayırlı olmasını diledi.
Bu kongrelerle MHP’nin Türkiye’nin yarınlarını kucaklayan kadrolarını oluşturtuklarını vurgulayan Çınar, “2014 yılında gerçekleştirilen mahalli idareler seçimi sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren üyelerimizin gönüllerinde bir kırgınlık oluştu. Yine aynı şekilde 1 Kasım seçimlerini yaşadık. 7 Haziran’da yapılan seçimlerde Kastamonu’nun 3 milletvekilliğinden 1 tanesine yüksek oyla sahip olurken 1 Kasım tarihinde maalesef yüreğimizde ikinci bir yara açtık. İki eksiğimiz var. Ama yüreğimizden geçen önümüzdeki seçimlerde 3 hilalli bayrağı yeniden dalgalandırmaktır. Adayın ismi ne olursa olsun her noktada bir nefer olarak çalışmalıyız. Yüreğimizdeki eksikliği ve burukluğu kapatmalıyız” dedi.
AK Parti’nin son yerel seçimi, genel iktidar ile yerel iktidar aynı partiden olduğu takdirde Kastamonu’nun daha fazla yatırım alacağı propagandası yaparak kazandığını söyleyen Emin Çınar gelinen noktada gözle görünen bir yatırımın Kastamonu’ya kazandırılamadığını belirtti.
Havalimanı, Ilgaz Tüneli, Kırık Barajı gibi projelerin MHP’nin Kastamonu’dan milletvekili çıkardığı dönemde başlayan projeler olduğunu söyleyen Emin Çınar, “Yerel iktidar 3 milletvekili ile beraber genel de birleşti de ne oldu? Kastamonu halkı söylenen sözlere itimat etti. 1 Kasım seçimlerinin ardından iki yıla yakın zaman geçti. Mahalli idareler seçimlerinin dolgu malzemesi olarak yapılan ve şu anda kapalı konumda bırakılan özel hastanenin akıbeti ne oldu? İlimizi ziyaret eden bakanlarımızdan aldıkları destekle siyasetçiler acaba Kastamonu’nun vizyonu için hangi yatırımları hayata geçirdiler? Kastamonu’nun geleceğinden bahsedenler şunu bilmeliler ki 24 ve 25’inci dönem şimdiki dönemden daha başarılıdır. Ilgaz Tüneli, havalimanı, Kırık Barajı projeleri 2 iktidar vekili 1 ise MHP milletvekili zamanında hayata geçti. Hani 3 vekil olmayınca Kastamonu’nun ayağı kırık oluyordu? Ama bugün ortaya konulan elle tutulan bir yatırım göremiyoruz. İnebolu Limanı’nın, İnebolu Yolu’nun, hastanelerimizin yoğun bakımlarında yaşanan sorunların çözümü ile ilgili konuların ne olacağı hakkında hiçbir bilgimiz yok. Şimdi tek gördüğümüz sadece kuru övgü. İcraat olarak hiçbir şey göremiyoruz” dedi.

BENZER İÇERİKLER

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte sağlık...

VAHŞETE MÜEBBET

VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri evde...

EMiTT’e  bölgesel çıkarma

EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte...
VAHŞETE MÜEBBET
VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri...
EMiTT’e  bölgesel çıkarma
EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz...
Kastamonu’nun  en çok ihracat  gerçekleştirdiği ülke
Kastamonu’nun en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke TÜİK Başkanlığı’nın açıkladığı 2018 yılı Aralık ayı Dış...
Kastamonulu Songül’de yaralandı
Kastamonulu Songül’de yaralandı Samsun’da 1 kişinin öldüğü,4 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda...