MHP’den Vekil açıklaması

Ana Sayfa » Haberler » MHP’den Vekil açıklaması

32163

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı İbrahim Maşalacı, Milletvekili Murat Demir ile İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner arasında yaşanan gerginlikteki son gelişmeleri değerlendirdi.
Maşalacı: “Sayın vekilin İnebolu belediyemizle alakalı ortaya koyduğu ifadeleri hata olarak kabul etmesi oldukça sevindirici” diye konuştu.
İl Başkanı İbrahim Maşalacı’nın yazılı açıklaması şöyle: “MHP İl Başkanlığına geldiğim 1 Şubat 2015 tarihinden bu yana, başta ilimiz olmak üzere ülkemizin içinde bulunduğu ateş çemberini partimin ortaya koyduğu seçim beyannamesi ve propaganda çerçevesinde ifade etmeye çalıştım. Özellikle de aynı nefesi aldığımız ve aşığı olduğum Kastamonu’muzun daha önceki yıllarda olduğu gibi bölgemizde lider konuma gelebilmesi için defaten yerel ve genel iktidarın söz veripte yapmadıklarını dile getirdim. Bunu yeri geldi sert bil dil kullanarak, yeri geldi şehrin bir adım ileriye gidebilmesi için yapıcı muhalefet çerçevesinde ortaya koydum. Şimdi buradan tekrar ifade ediyorum bizler MHP teşkilatları olarak Kastamonu sevdalısı siyasetçileriz, şehirimizin kalkınması ve gelişmesi için birilerini karalamadan, ancak siyasi ahlak ve üslup çerçevesinde yerelde ve genel de gördüğümüz eksiklikleri ifade etmeye devam edeceğiz. Hem yerel de hem genel de söz verilipte yapılmayanların takipçisi olmaya devam ederek, partimizin ortaya koyduğu vizyon ve misyonu kadirşinas halkımıza aktaracağız. Sayın vekilin İnebolu belediyemizle alakalı ortaya koyduğu ifadeleri hata olarak kabul etmesi oldukça sevindirici, umarım bundan sonraki siyasi yaşantısında milletvekili olduğunu ve görevinin TBMM de şehirimizin menfaatleri doğrultusunda, 14 yıllık AKP hükümetinin Kastamonu’yu Ilgaz dağının arkasında unutulmaya terk edilmesinin önüne geçilmesinde aktif rol oynar. Biz de muhalefet olarak kendisine elimizden gelen desteği sağlarız.”

BENZER İÇERİKLER

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte sağlık...

VAHŞETE MÜEBBET

VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri evde...

EMiTT’e  bölgesel çıkarma

EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte...
VAHŞETE MÜEBBET
VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri...
EMiTT’e  bölgesel çıkarma
EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz...
Kastamonu’nun  en çok ihracat  gerçekleştirdiği ülke
Kastamonu’nun en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke TÜİK Başkanlığı’nın açıkladığı 2018 yılı Aralık ayı Dış...
Kastamonulu Songül’de yaralandı
Kastamonulu Songül’de yaralandı Samsun’da 1 kişinin öldüğü,4 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda...