Muhtar gezileri tamamlandı

Ana Sayfa » Merkez » Muhtar gezileri tamamlandı

23720133

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Teşkilatı, mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerini tamamladı. MHP Merkez İlçe, son olarak Aktekke Mahallesi Muhtarı Yavuz Aşam, Esentepe Mahallesi Muhtarı Recai Karandı ve İsmailbey Mahallesi Muhtarı Yücel Dibek’i ziyaret etti.

Mahalle muhtarlarına yönelik ziyaretlerin sona erdiğini belirten Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Yavuz: “Muhtarlarımızla mahallelerindeki Belediye hizmetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yapılan çalışmaları birlikte inceledik, mahalle sakinleri ile buluştuk. Vatandaşlarımızla birlikte Belediye ekiplerinin çalışma alanlarını gezdik. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden  memnun olmalarına bir kez daha şahit olduk. Nitekim Kastamonu’nun tüm mahallelerinde yapılan hizmetlerin benzerleri büyük bir gayretle Aktekke, Esentepe, İsmailbey Mahallelerinde de devam etmektedir. Sayın Başkanımız Turhan Topçuoğlu’nun marka şehir Kastamonu ifadesinin haklılığına halkımızla birlikte şahit olmak bizlerin çalışma azmini artırmaktadır. Önümüzdeki seçimlerden her zaman olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisini zaferle çıkaracağımıza olan inancımız tamdır. Ülkücü Hareket dün olduğu gibi bugün de Türk Milletinin hizmetindedir. Kastamonu’nun hizmetindedir.
Daha öncede ifade ettiğim gibi önümüzdeki günlerde site ve apartman ziyaretlerimize başlayacağız. Bu konu ile ilgili alt yapı çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Yönetim Kurulumuz faaliyetlerini  basınımız aracılığı ile kamuoyu ile paylaşacaktır” diye konuştu.

BENZER İÇERİKLER

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte sağlık...

VAHŞETE MÜEBBET

VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri evde...

EMiTT’e  bölgesel çıkarma

EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte...
VAHŞETE MÜEBBET
VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri...
EMiTT’e  bölgesel çıkarma
EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz...
Kastamonu’nun  en çok ihracat  gerçekleştirdiği ülke
Kastamonu’nun en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke TÜİK Başkanlığı’nın açıkladığı 2018 yılı Aralık ayı Dış...
Kastamonulu Songül’de yaralandı
Kastamonulu Songül’de yaralandı Samsun’da 1 kişinin öldüğü,4 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda...