Suç duyurusu

Ana Sayfa » Haberler » Suç duyurusu

273154

Dr. Atıf Uğurlu, tüm mağduriyetinin giderilmesi ve tekrar Kastamonu’ya hizmet verebilmek adına Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğunu duyurdu.
Şeyh Şamil Çağlar Hukuk Bürosu kanalıyla yapılan basın açıklamasında: “Paralel yapı adlı örgüte mensup kişilerce kurulan komplo ile yargılanmama sebep olunmuş ve hastanemiz maddi olarak çökertilmiştir” denildi.
eyh Şamil Çağlar Hukuk Bürosu kanalıyla yapılan basın açıklamasında: “Paralel yapı adlı örgüte mensup kişilerce kurulan komplo ile yargılanmama sebep olunmuş ve hastanemiz maddi olarak çökertilmiştir” denildi.
Yapılan yazılı açıklamaya aynen yer veriyoruz: “Saygıdeğer Kastamonu Halkı, 43 yıllık hekimlik hayatımda Kastamonu halkına düzgün bir sağlık hizmeti verebilmek adına elimden geleni yaptığımı ve Kastamonu Özel Uğurlu Hastanesi olarak sizlere bu hizmeti layıkıyla sunduğumu düşünmekteyim. Lakin sizlerin de bildiği gibi hastanemizi kendilerine rakip olarak gören ve Paralel Yapı adlı örgüte mensup kişilerce kurulan komplo ile yargılanmama sebep olunmuş ve hastanemiz maddi olarak çökertilmiştir. Ayrıca açmış olduğumuz tamamıyla uluslararası standartlara sahip yeni hastane ile, Kastamonu’ya ve tüm Türkiye’ye çok daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak ve 600 Kastamonulu kardeşime iş imkanı sağlamak isterken, bu isteğimi gerçekleştirmem de aynı kişilerce engellenmiş, halihazırda hastanemde çalışan Kastamonulu kardeşlerim işsiz bırakılmış ve Kastamonu halkı tüm bu hizmetlerden mahrum bırakılmıştır. Tüm bu mağduriyetimizi gidermek ve tekrar Kastamonu’ya ve sizlere hizmet verebilmek adına, düzenlenen bu komployu aydınlatmak için Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğumu sizlerle paylaşmak istemekteyim. Bu süreçte yaşananlara ilişkin olarak tanık olduğunuz durumları bizlerle ve savcılık makamı ile paylaşmanızı rica etmekteyim. Beni ve aynı zamanda siz Kastamonu’nun değerli insanlarını mağdur edenlerin ortaya çıkması ve bu çirkin komplonun aydınlatılması için yardımlarınızı esirgememenizi rica eder, Kastamonu ve sizler için birlikte nice güzel işlere imza atmayı temenni ederim.”

BENZER İÇERİKLER

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte sağlık...

VAHŞETE MÜEBBET

VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri evde...

EMiTT’e  bölgesel çıkarma

EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte...
VAHŞETE MÜEBBET
VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri...
EMiTT’e  bölgesel çıkarma
EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz...
Kastamonu’nun  en çok ihracat  gerçekleştirdiği ülke
Kastamonu’nun en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke TÜİK Başkanlığı’nın açıkladığı 2018 yılı Aralık ayı Dış...
Kastamonulu Songül’de yaralandı
Kastamonulu Songül’de yaralandı Samsun’da 1 kişinin öldüğü,4 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda...