Teşekkürler Karabük Üniversitesi

Ana Sayfa » Eğitim » Teşekkürler Karabük Üniversitesi

233151

Çanakkale Savaşı’nda en çok Şehit veren köy olarak bilinen Araç ilçesinin Güzlük Köyü, hafta sonunda canlı ve hareketli bir gün yaşadı.
Karabük Üniversitesi’nin düzenlediği “Şehitlerimizi Anma Ve Fidan Dikme Etkinliği”ne Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın’da katıldı.
Etkinliğe Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın’ın yanı sıra, ayrıca Araç Kaymakamı Halil İbrahim Çelik, Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Jandarma Komutanı Furkan Fahri Altıntaş, Karabük Üniversitesi Öğretim Görevlileri ve Öğrencileri, Karabük Kas-der Başkanı Gülhan Kaynar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kastamonu eski Milletvekili ve Ak Parti Kastamonu Milletvekili aday adayı Fethi Acar, İstanbul 1. Bölge Ak Parti aday adayı Halim Kanatçı, Araç Ak Parti İlçe Başkanı Yüksel Özdemir ve İlçe Teşkilatı, İl Genel Meclis Üyesi Hamdi Boz ve Süleyman Bayın, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütllerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Güzlük Köyü Muhtarı ile Güzlük Köyü Derneği temsilcilerinin sunumları ile başlayan programda, İlçe Müftüsü Süleyman Demiryürek eşliğinde aziz şehitlerimizin ruhlarına atfen dualar okundu.
Daha sonra Güzlük Köyü Şehitlerinin aziz hatırasına fidan dikimi gerçekleştirildi. İlk fidanın dikimini Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın yaptı.
Güzlük Köyündeki etkinliğin ardından İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Çelik, Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Ak Parti ilçe Başkanı Yüksek Özdemir, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Boyalı Köyü’ne geçen Vali Günaydın, burada Ertürk Yöndem Yatılı Bölge Okulunu ziyaret ederek okulun durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.

BENZER İÇERİKLER

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı

3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte sağlık...

VAHŞETE MÜEBBET

VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri evde...

EMiTT’e  bölgesel çıkarma

EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası...

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı
3 ilde ‘sahte sağlık raporu’ operasyonu: 18 gözaltı KASTAMONU merkezli 3 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda 18 klişi, sahte...
VAHŞETE MÜEBBET
VAHŞETE MÜEBBET KASTAMONU’da 2017 yılı Kasım ayında hırsızlık amacıyla girdikleri...
EMiTT’e  bölgesel çıkarma
EMiTT’e bölgesel çıkarma Dünya’nın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz...
Kastamonu’nun  en çok ihracat  gerçekleştirdiği ülke
Kastamonu’nun en çok ihracat gerçekleştirdiği ülke TÜİK Başkanlığı’nın açıkladığı 2018 yılı Aralık ayı Dış...
Kastamonulu Songül’de yaralandı
Kastamonulu Songül’de yaralandı Samsun’da 1 kişinin öldüğü,4 kişinin yaralandığı silahlı saldırıda...